Jak zaoszczędzić czas?

Jednym z najważniejszych systemów które skutecznie są w stanie ochronić obiekt przed osobami spoza firmy jest system InBio-SECURE i poza zabezpieczeniu obiektu służy on również do ograniczenia dostępu pracownikom do pomieszczeń, w których osoby te są gośćmi nieproszonymi. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu system można spersonalizować w odpowiedni i przede wszystkim wygodny dla nas sposób, dzięki czemu klucze przestaną być potrzebne. Takie rozwiązanie zabezpiecza nas w sytuacji gdy zgubimy lub zniszczymy klucze, które w przypadku InBio-SECURE nie są nam potrzebne.

Fingerprint_scanner_identification

W przypadku tego systemu mamy do wyboru trzy rodzaje czytników, które umożliwią przejście przez zabezpieczoną bramkę. Można skorzystać z czytnika rozpoznającego geometrię twarzy, czytnika biometrycznego wykorzystującego odcisk palca lub czytnika kart zbliżeniowych. Widać zatem, że system oferuje nam dość zaawansowane możliwości weryfikacji przepływu pracowników. W tym systemie nie skorzystamy już kontrolerów jak było to w serii C3 czy InBio. Są to fachowe zestawy, które zapewniają profesjonalną kontrolę dostępu oraz współdziałają z wspomnianymi czytnikami. Zestawy te wyróżniają się tym, że poprzez jedno urządzenie mogą obsługiwać nawet cztery przejścia kontroli dostępu.

System opiera się na trzech wersjach. Pierwsza z nich, czyli START dotyczy systemów małych,które są dość proste w obsłudze. Kolejną wersją jest opcja EASY, czyli bardziej rozszerzone rozwiązanie pozwalające np. w sposób mechaniczny zespolić grafik czasu pracy oraz zindywidualizowane uprawnienia dostępu, dzięki czemu możliwa jest zaawansowana kontrola czasu pracy.

Ostatnia z wersji, oferująca nam najbardziej zaawansowany stopień usług – PRO, daje możliwość tworzenie własnych scenariuszy i rozwiązań dla całego systemy. Możliwa jest także natychmiastowa konfiguracja uprawnień. Wymienione wersje pozwalają na dostosowanie każdego z nich do warunków, panujących w firmie.